sofiaproperty.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Хаджи Димитър
229 900 €
449 645.32 лв.

(2 613 €, 5 110.58 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 16:48 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 181 пъти.
Площ:
88 m2
Етаж:
2-ри от 8
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В Ж.К. ХАДЖИ ДИМИТЪР | ДО МЕТРО | 88,4 КВ.М ЧИСТА ПЛОЩ

Предлагаме за продажба просторен и функционален тристаен апартамент, разположен в един от най-комуникативните райони на София ж.к. Хаджи Димитър.

Имотът се намира само на:

* 10 минути пешеходно разстояние от метростанция Хаджи Димитър
* В близост до бъдещата метростанция Стадион Г. Аспарухов
* На 2 минути от спирки на градски транспорт

Районът е тих, озеленен и с бърз достъп до центъра на София.

Характеристики:

* Чиста площ: 88,4 кв.м
* Мазе: 3,4 кв.м
* Етаж: 2 от 8

Разпределение:

* Входно антре
* Просторен преходен хол с усвоена тераса
* Отделна кухня с вградени уреди и усвоена тераса
* Две спални (едната със затворена тераса)
За контакт:
0893375333
Брокер:
Кристофър Минков
0893375333
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
СОФИЯ ПРОПЪРТИ
0896100806
СОФИЯ ПРОПЪРТИ logo
В imot.bg от 2025 г.
sofiaproperty.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Алабин 56
http://www.sofiaproperty.eu
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Хаджи Димитър
Обява: 1c177859373386062

229 900 €
449 645.32 лв.
(2 613 €, 5 110.58 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Хаджи Димитър

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони